(366) 417 3801
İletişim
Arama Yap
Site Haritası
Anasayfa
KASTAMONU / TAŞKÖPRÜ
Atatürk Ortaokulu
x
Ara
Anasayfa
Haberler
Haberler
Arşiv
Haberler İçeriği
Tarih
TASBİL Bilgi Yarışması
06.05.2024
Türkiye Bilek Güreşi Turnuvası
29.04.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
29.04.2024
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
25.04.2024
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
25.04.2024
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
25.04.2024
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
25.04.2024
Okul tanıtım Gezileri
25.04.2024
Hentbol Turnuvası
25.04.2024
Halkoyunları Bölge Turnuvası
25.04.2024
Öğretmen Veli Randevu Sistemi
04.04.2024
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası Şiir Yarışması
26.03.2024
Nevruz Bayramı Kutlamaları
26.03.2024
Nevruz Bayramı Kutlamaları
26.03.2024
Okul Sporları Bilek Güreşi Bölge Turnuvaları
26.03.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
26.03.2024
İl 2.si olan Halk Oyunları Ekibimizle Kaymakamlık Ziyareti
14.03.2024
İl 2.si olan Halkoyunları Ekibimiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti
14.03.2024
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü
12.03.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
12.03.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
12.03.2024
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Küre Oyunu Kastamonu il 2.si
12.03.2024
Halkoyunları Ekibimiz Kastamonu il 2.si
12.03.2024
1-7 Mart Yeşilay Haftası
07.03.2024
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Küre Oyunu İle İl 2.si
07.03.2024
Halkoyunları İl Birinciliği Turnuvası
04.03.2024
Satranç Turnuvası İl Birinciliği Müsabakaları
01.03.2024
Satranç Turnuvası Yıldız Kızlar İl Birincisi
27.02.2024
Bakanlığımız ile Türkiye Akıl ve Zeka Federasyonu İşbirliğinde Düzenlenen Küre Yarışması Turnuvası
26.02.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
26.02.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
13.02.2024
Ders Programımız
05.02.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
16.01.2024
Dilimizin Zenginlikleri Projesi
09.01.2024
Bilek Güreşi İl Birinciliği Turnuvası
09.01.2024
Kickboks İl Birinciliği Turnuvası
02.01.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
02.01.2024
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
29.12.2023
Dilimizin Zenginlikleri Projesi "Anahtar Kelimelerle Hikaye Anlatma" Yarışması
29.12.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
19.12.2023
Kariyer Günleri Meslek Tanıtımlarımız
15.12.2023
Kariyer Günleri Meslek Tanıtımlarımız
14.12.2023
Kariyer Günleri Meslek Tanıtımlarımız
12.12.2023
ÇEDES Projesi Kariyer Günleri Meslek Tanıtımlarımız
12.12.2023
Ders Programımız
12.12.2023
Ahlakı Değerler: Edep, Saygı, Nezaket Konulu Seminer
08.12.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
05.12.2023
Kastamonu Hentbol İl Birinciliği Turnuvası
05.12.2023
Kastamonu Hentbol İl Birinciliği Turnuvası
05.12.2023
Çedes, Değerler Kulübü, Sorumluluk Bilinci Panomuz
30.11.2023
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
10.11.2023
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
10.11.2023
Okul Sporları Güreş Müsabakalarında Madalya Alan Öğrencilerimiz
06.11.2023
Kızılay Konulu Şiir Yarışmasında İlçe 2.si Olan Öğrencimiz
06.11.2023
Ders Programımız
06.11.2023
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Dönümü Kutlama Programı
31.10.2023
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Dönümü Kutlama Programı
31.10.2023
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Dönümü Kutlama Programı
31.10.2023
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun
25.10.2023
Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Videomuz
25.10.2023
ÇEDES Projesi Değerler Kulübü Ankara Gezisi
24.10.2023
Ata-Chess Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası
24.10.2023
Ata-Chess Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası
24.10.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
24.10.2023
Liselere Tanıtım Gezimiz
19.10.2023
Ata-Chess Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası
13.10.2023
2023 Yılı Bursluluk Sınavını Kazanan Öğrencilerimiz
24.09.2023
Zumba Etkinliği
24.09.2023
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Atatürk Ortaokulu Veli Toplantı Tarihleri
22.09.2023
Merdivenlerimizin Yeni Hali
21.09.2023
19 Eylül Gaziler Günü Programı
19.09.2023
Ders Programımız
12.09.2023
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz
12.09.2023
Bursluluk Sınavı Yerleri Belli Oldu
28.08.2023
5.Sınıfa Geçecek Öğrencilerimiz için Kayıt Başladı
17.08.2023
Yerleştirme Sonuçları
17.08.2023
Yaz Kursu ve Yaz Dönemi Destekleme Kursları Ders Programı
17.07.2023
Öğrencimiz LGS İlçe Birincisi
17.07.2023
Mezuniyet Töreni
17.07.2023
Yıl Sonu Gösterisi
17.07.2023
Ödül Töreni
17.07.2023
Karne Töreni
17.07.2023
Okul Tanıtım Videosu
14.06.2023
Ata-Chess Satranç Turnuvamız
13.06.2023
İlçe Geneli Ata-Chess Satranç Turnuvamız
13.06.2023
Sınav Sonrası Piknik
13.06.2023
5. ve 6. Sınıflarımızla Etkili Ders Çalışma Konulu Seminerimiz
25.05.2023
Köye Gelen İnternet ve Veli toplantısı Tiyatrolarımız
25.05.2023
Sınav Kaygısı Konulu Seminerimiz
24.05.2023
Klasik Okçuluk Turnuvasında Yıldız Erkekler İl İkincisi
28.04.2023
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
27.04.2023
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
27.04.2023
Değerler Eğitimi Kapsamında Bu Haftanın Değeri
16.04.2023
Okul Gazetemizde Son Sayıda Yer Alan Anı Tamamlama Yarışmasını Kazanan Öğrencimiz
16.04.2023
Okul Gazetemizde Son Sayıda Yer Alan Bilmeceyi Çözen Öğrencimiz
16.04.2023
Halk Oyunları Geleneksel Dal (Düzenlemesiz) Kategorisinde Kastamonu İl İkincisi Olan Öğrencilerimiz
11.04.2023
Bilek Güreşi Bölge Turnuvasında Başarı Gösteren Öğrencilerimiz
11.04.2023
Okul Sporları Bilek Güreşi Turnuvası
04.04.2023
Halk Oyunları Yıldız Kız Takımımız
04.04.2023
Ders Programı (3 Nisan)
02.04.2023
Okul Gazetesindeki Matematik Bulmacasını Çözen Öğrencimiz
02.04.2023
Değerler Eğitimi Kapsamında Bu Haftanın Değeri
02.04.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
02.04.2023
Atatürk Ortaokulu Gazetesi Sayı:4
29.03.2023
21-26 Mart Orman Haftası
27.03.2023
Atatürk Ortaokulu Gazetesi Sayı:3
29.03.2023
Satranç Turnuvasında Kastamonu İl Birincisi ve İl İkincisi Olan Öğrencilerimiz
27.03.2023
Okul Gazetesindeki Bilmeceleri Bilen Öğrencilerimiz
27.03.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
27.03.2023
Satranç İl Birinciliği Müsabakası
23.03.2023
Satranç İl Birinciliği Müsabakaları
23.03.2023
21 Mart Nevruz Bayramı Kutlaması
21.03.2023
Kanguru Matematik Sınavı
21.03.2023
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
21.03.2023
Atatürk Ortaokulu Gazetesi Sayı:2
17.03.2023
Kanguru Matematik 2023 Yarışması
16.03.2023
6.sınıflar Türkçe Dersi "Sanat" Teması Kukla Çalışmalarımız
15.03.2023
Yıldızlar Güreş Serbest ve Grokeromen Stil İl Birinciliği Müsabakası
14.03.2023
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü
10.03.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
10.03.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı
08.03.2023
Bilek Güreşi Turnuvası
07.03.2023
Atatürk Ortaokulu Gazetesi Sayı:1
06.03.2023
Liselere Tanıtım Gezimiz
28.02.2023
Liselere Tanıtım Gezimiz
28.02.2023
Liselere Tanıtım Gezimiz
27.02.2023
İl 3.sü olan Hentbol Takımımız
24.02.2023
Taşköprü Halk Kütüphanesi ve Taşköprü Belediyesi Taşköprülüzadeler Kütüphanesi Ziyaretlerimiz
24.02.2023
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Atatürk Ortaokulu Veli Toplantı Tarihleri
24.02.2023
Psikososyal Destek, Deprem ve Veli Bilgilendirme Oturumu
22.02.2023
MEB TARAFINDAN HAZIRLANAN DEPREM SONRASI YARDIM İÇERİKLERİ
14.02.2023
Ders Programı(6 Şubat)
16.02.2023
LGS Tanıtımı
13.01.2023
Tasarruf Mahkemesi İsimli Tiyatro Gösterimiz
13.01.2023
KANGURU MATEMATİK 2023 YARIŞMASI
10.01.2023
Sınav Kaygısı İsimli Tiyatro Gösterimiz
06.01.2023
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
27.12.2022
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
21.12.2022
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem 2.Yazılı ve Uygulamalı Sınav Programı
21.12.2022
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
12.12.2022
24 Kasım Öğretmenler Günü Programı
29.11.2022
Sınav Stresi Söyleşisi
10.11.2022
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
10.11.2022
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavı Sonuçları
01.11.2022
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
30.10.2022
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Süslemeleri
30.10.2022
Okulumuz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Programı
30.10.2022
Parçalı Güneş Tutulması
26.10.2022
Deneme Sınavı Sonuçları
23.10.2022
İngilizce Dersi "My Town" Ünitesi Maket Çalışmaları Sergisi
20.10.2022
Deprem ve Yangın Tatbikatı
17.10.2022
Sınav Programı
16.10.2022
Kastamonu Bilim Şenliği
20.10.2022
Kastamonu Bilim Şenliği
16.10.2022
Hayatlarımız Sallanmasın Tiyatro Etkinliği
13.10.2022
Okulumuz
08.10.2022
Okul Logosu
05.10.2022
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Atatürk Ortaokulu Veli Toplantı Tarihleri
21.09.2022
Destekleme ve Yetiştirme Kurs Programı
18.09.2022
Ders Programı(12 Eylül )
10.09.2022
DYK Öğrenci Başvuruları Başladı
31.08.2022
Kitap Okuma Etkinliği Sonrası Ödül
10.08.2022
Gurur Tablomuz
10.08.2022
Merkezi Sınav Yüzdelik Dilimleri ve Yerleştirme Sonuçları
02.08.2022
2022 Lise Tercihleri Sıkça Sorulan Sorular
04.07.2022
2022 Tercih Kılavuzu Yayınlandı
30.06.2022
7.Sınıftan 8.Sınıfa Geçen Öğrencilerimiz İçin Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kursları
01.07.2022
5.Sınıfa Geçecek Öğrencilerimiz için Ön Kayıt Başladı
01.07.2022
Okul Turnuvaları Kazananları
27.06.2022
2021 2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Karne Coşkusu
27.06.2022
Karne Zamanı Ödülleri
27.06.2022
7.Sınıftan 8.Sınıfa Geçen Öğrencilerimiz İçin Çalışma Planı
16.06.2022
2022 Mezuniyet Töreni
15.06.2022
Amasra Safranbolu Gezisi
13.06.2022
Yıl Sonu Şenliği
08.06.2022
Safranbolu Gezisi
26.05.2022
5.sınıf Fen Bilimleri Dersi Yanardağ Deneyi
26.05.2022
Samsun Gezisi
24.05.2022
Satranç Turnuvasında Başarı Gösteren Öğrencilerimiz
18.05.2022
Deneme Sınavı Sonuçları
18.05.2022
Sevim Tokatlı MTAL Bilim Şenliği
17.05.2022
Deneme Sınavı Sonuçları
16.05.2022
TAŞBİL Online Bilgi Yarışması 8.Sınıflar
13.05.2022
TAŞBİL Online Bilgi Yarışması 7.Sınıflar
11.05.2022
Mesleki Eğitim Merkezi Tanıtımı
29.04.2022
Sınav Programı
29.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçe Programı
24.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
24.04.2022
Kazanım İzleme ve Değerlendirme Sınavlarına Devam
13.04.2022
7.Sınıflara LGS Konulu Seminer
12.04.2022
7.Sınıf Ara Tatil Programı
08.04.2022
5-6 Sınıf Tatil Kartı
08.04.2022
Taşköprü Anadolu Lisesi Okul Tanıtımı
05.04.2022
Liselere Tanıtım Gezimiz
04.04.2022
Deneme Sınavı Sonuçları
04.04.2022
58. Kütüphane Haftası
04.04.2022
Güncel Ders Saatlerimiz
31.03.2022
Liselere Tanıtım Gezimiz
31.03.2022
8.Sınıf Öğrencilerimizle Kahvaltı Etkinliği
28.03.2022
Veli Toplantısı Tarihleri
25.03.2022
Voleybol Maçı
25.03.2022
"Yüreklerde Akif, Dillerde Hürriyet" Ödüllü Kompozisyon Yarışması
25.03.2022
21-26 Mart Orman Haftası
25.03.2022
21-26 Mart Orman Haftası-Online Bilgi Yarışması
24.03.2022
21 Mart Nevruz Bayramı Kutlama Programı
22.03.2022
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
18.03.2022
TASMAT 2022 Ortaokul 8.Sınıflar Arası Matematik Bilgi Yarışması
15.03.2022
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü
14.03.2022
Sınav Programı
08.03.2022
Deneme Sonuçları
04.03.2022
Biyoçeşitlilik Eğitimi
04.03.2022
2022 Afet Tatbikat Yılı
04.03.2022
Haylaz İbişin Maceraları Çocuk Oyunu Etkinliği
02.03.2022
Sivil Savunma Haftası Etkinliği
02.03.2022
Teknoloji Bağımlılığı Konulu Resim Yarışması
23.02.2022
Kitap Okuma Etkinliği
12.01.2022
Deneme Sonuçları
12.01.2022
Ebidep kapsamında 6-7-8.Sınıflar 1 Kazanım İzleme Sınavı
06.01.2022
Matematik Etkinlikleri
06.01.2022
Ebidep kapsamında 8.Sınıflar 1 Kazanım İzleme Sınavı
30.12.2021
Kardeş Okul Projesi Kapsamında Voleybol Müsabakası
27.12.2021
Koridor Kütüphanemiz Açıldı.
27.12.2021
Güreş Müsabakalarında İl de Derece Üstüne Derece
27.12.2021
1.Dönem 2. Yazılı ve Uygulama Sınavı Programı
14.12.2021
Kütüphane Ziyaretleri
10.12.2021
E İZLEME
26.11.2021
YARDIMCI KAYNAKLAR İÇİN MEB
26.11.2021
Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız 6 Sınıflar İçin Başlıyor
22.11.2021
8.SINIFLAR 3. KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI
12.11.2021
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
10.11.2021
Sınav Tarihleri Güncellendi
24.10.2021
7. Sınıfların Kurs Sınıfları ve Kurs Programı
19.10.2021
SINAV PROGRAMI
14.10.2021
7.Sınıf Deneme Sonuçları
14.10.2021
6.Sınıf Deneme Sonuçları
14.10.2021
Bursluluk Sınavı Sonuçları
14.10.2021
7.Sınıflara Destekleme ve Yetiştirme Kursu
07.10.2021
Veli Toplantıları
28.09.2021
5.Sınıf Deneme Sonuçları Açıklanmıştır.
20.09.2021
8.SINIF DENEME SONUÇLARI
20.09.2021
e- Twinning Avrupa Kalite Etiketi
16.09.2021
Ders Programı(6 Eylül )
05.09.2021
2021 2022 Eğitim Öğretim Yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursu
16.08.2021
5.SINIF KAYITLARI BAŞLADI
09.08.2021
Lise Tercihleri Başladı
08.07.2021
Taşköprü Belediyesinden Dereceye Giren Öğrencilere Bisiklet
08.07.2021
Telafide Ben de Varım
08.07.2021
2021 Mezunlarımız
08.07.2021
Karne Zamanı
08.07.2021
Teknoloji ve Tasarım Sergisi
14.06.2021
LGS Sözel ve Sayısal Kitapçıkları
10.06.2021
Sınava Giderken Yanımızda Neler Olmalı?
02.06.2021
Çanta Yayınları Denemesi
02.06.2021
LGS Sınav Yeri Bilgisi Sorgulama
28.05.2021
Ata Yayıncılık Deneme Sonuçları
27.05.2021
15. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları
27.05.2021
Ölçme ve Değerlendirme İle İlgili Bilgiler ve Dilekçeler
22.05.2021
15. Kazanım İzleme Uygulaması
21.05.2021
Kahoot Bilgi Yarışmaları Sonuçları
20.05.2021
14. Kazanım İzleme Uygulaması Soru Çözümleri
20.05.2021
14. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları
20.05.2021
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun
19.05.2021
5. Sınıflar KAHOOT Bilgi Yarışması
17.05.2021
7. Sınıflar KAHOOT Bilgi Yarışması
16.05.2021
6. Sınıflar KAHOOT Bilgi Yarışması
15.05.2021
14. Kazanım İzleme Uygulaması
13.05.2021
13. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları
13.05.2021
8. Sınıflar KAHOOT Bilgi Yarışması
11.05.2021
Sımsıkı LGS Son Ay Çalışma Programı
07.05.2021
8. Sınıf Öğrencileri ile "Sınava SON 1 AY" konulu seminer
07.05.2021
13. Kazanım İzleme Uygulaması
04.05.2021
Okulistik Deneme Sınavı Sonuçları
04.05.2021
12. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları
04.05.2021
12. Kazanım İzleme Uygulaması
04.05.2021
3 Mayıs İtibariyle Kullanılacak Ders Programı
04.05.2021
HAFTANIN SORUSU
02.05.2021
Kitap Okuma Etkinliğimiz
29.04.2021
Sorumuzun Cevabı
25.04.2021
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması
23.04.2021
Belediye Başkanı Abdullah Çatal'a Teşekkür Ziyareti
23.04.2021
11. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları
21.04.2021
Deneme Sınavınla Konuş
20.04.2021
10. Kazanım İzleme Uygulaması Sonuçları(Basılı)
14.04.2021
2021 Liseler Geçiş Sistemi (LGS) Sınavı
10.04.2021
Ebeveyn Akademi Veli e-Bülteni | 4.Sayı: Çocuklarda Motivasyon ve Dikkat Dağınıklığı
10.04.2021
10. Kazanım İzleme Uygulaması(Basılı)
03.04.2021
Kitap Okuma Saati
26.03.2021
Rehberlik Servisinden Yararlanma e-randevu
10.12.2020
Okulum Temiz Belgesi
18.11.2020
Ara Tatil
16.11.2020
7.SINIFLARIN YÜZYÜZE EĞİTİM GRUPLARI
16.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
11.11.2020
Okulum Temiz
10.09.2020
Ders Programı
19.09.2020
31/08/2020 Uzaktan Eğitim Dersleri
30.08.2020
5.sınıf Aday Kayıt Listesi
30.07.2020
EBA YAZ OKULU
29.06.2020
E-twinning Projesi
02.06.2020
LGS Sınav Kılavuzu Güncel
29.05.2020
EBA Canlı Ders Programı
13.04.2020
Uzaktan Eğitim Ders Programı
23.03.2020
Kastamonu Satranç Turnuvalarında Okulumuz 2 Kupa kazandı.
24.02.2020
"Gezici Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi" ni gezdik.
04.02.2020
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM DERS PROGRAMLARI
03.02.2020
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEMİ BAŞLADI.
03.02.2020
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Karne Töreni
17.01.2020
Kastamonu 2. Kazanım İzleme Araştırması Sonuçları
17.01.2020
Satrançta İlçe Birincisi
21.12.2019
Yerli Malı Haftası
21.12.2019
Geleceğim Mesleğim Kompozisyon Yarışmasında İlde İki Derece
20.12.2019
Güreş Müsabakaları
20.12.2019
KASTAMONU GENELİ KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI
09.12.2019
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK´ü saygı ve özlemle anıyoruz.
10.11.2019
http://www.eba.gov.tr/ ye GİRİŞ REHBERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP EDİNİZ.
04.11.2019
Okuyoruz
30.10.2019
Tiyatro Gösterimi
28.10.2019
2020 LGS tarihi belli oldu
25.10.2019
VELİLERİMİZE ''KETEM'' BİLGİLENDİRMESİ
23.10.2019
Taşköprü kent tarihi müzesi ve pompeioplis kazı alanına 7.sınıf öğrencilerimizle ziyaret
20.10.2019
Ekim Ayı Akran Baskısı Etkinliği
17.10.2019
Afete Hazırlık Tatbikatı Yapıldı
17.10.2019
Özelsin Özenme Projesi
16.10.2019
3. Kitap Fuarı
15.10.2019
Temiz Bir Taşköprü İçin El Ele
15.10.2019
Okulumuz "e-Twinning Okulu" oldu ve "Avrupa Kalite Etiketi" aldı
10.10.2019
Ders Programı Değişti
05.10.2019
Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız Başladı
02.10.2019
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Ders Programları
03.10.2019
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ZAMAN ÇİZELGESİ tıklayınız...
30.08.2019
Karne Töreni
19.06.2019
Kompozisyonda İl 3.sü
21.06.2019
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni
13.06.2019
Beslenme Dostu Okul
13.06.2019
Yıl Sonu Gösterisi
12.06.2019
Kompozisyonda İlçe 1.liği
31.05.2019
Okulumuz SELFIE Projesinde Rozet Kazandı
17.05.2019
Okulumuzda 12D Sinema Etkinliği
13.05.2019
8. Sınıf Öğrencilerimize Okul Tanıtımı Yapıldı.
06.05.2019
Erasmus+ Projesi Kardeşlerimizden Mektuplar Geldi
04.05.2019
Okulumuz Basında
30.04.2019
Erasmus+ Proje Ortaklarımız Taşköprüyü Gezdi
30.04.2019
Erasmus+ Proje Ortaklarımızı Okulumuzda Ağırladık
26.04.2019
Erasmus Projesimiz Başladı
23.04.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
22.04.2019
Okulumuz akademik başarıların yanı sıra kültürel faaliyetlerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.
20.04.2019
Çanakkale Gezisi
15.04.2019
Okumanın Saati Yoktur Saati
16.04.2019
Öğrencilerimiz Zeka Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Fuarını Ziyaret Etti
16.04.2019
Samsun Gezisi
07.04.2019
Okulumuz eTwinning Okulu Oldu
04.04.2019
Okulumuzda Otizm Farkındalık Günü Etkinlikleri
02.04.2019
Öğrencilerimize Kuran-ı Kerim hediye ettik
02.04.2019
Kütüphane Haftası - Parkta Kitap Okuma Etkinliği Yaptık
26.03.2019
Okulumuzda Nevruz Bayramı
26.03.2019
1. Dönem Karne Töreni
21.01.2019